BURSA ULUDAĞ GEZİSİNE KATILDIK
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
20 Şubat 2011
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/13760_12_23_55_0.jpg)
Üyelerimiz arasında birlik ve dayanışmayı güçlendirmek amacı ile 20 Şubat 2011 tarihinde 115 Üyenin katılımı ile " Bursa/Uludağ Gezisi" düzenlendi. Sabah saat 08:00'da Odamızın önünden hareket edildi. İnegöl'de açık büfe Kahvaltı Molasının ardından saat 11:00'da Uludağ ulaşılarak zirvede 2 saatlik çevre gezisi yapıldı.
Gezinin ardından kar üstünde piknik yapılarak Öğle yemeği yenildi. Dönüşte İnegöl Özdilek tesislerinde 1 saat'lik mola verildi.