BİR MÜHENDİSİN DÜNYASI SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
01 Nisan 2011
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/14734_17_58_09_0.jpg)
Son sınıf Makina Mühendisliği bölümü öğrencilerine yönelik olarak 01 Nisan 2011 tarihinde saat :19:00'da Şubemiz Eğitim Salonunda Bir Mühendisin Dünyası konulu söyleşi gerçekleştirildi.
Etkinliğimize konuşmacı olarak Doruk Ev Gereçleri - Ar-Ge Müdürü Makina Mühendisi Hakan ÜNAL katıldı. ÜNAL; Teknoloji ve Mühendisliğin Kısa Tarihi, Mühendislik Alanları konularına değindi. Etkinliğin sonunda öğrenci üyelerimizden gelen sorular cevaplandı.