2. ESKİŞEHİR SANAYİ ve TİCARET ÜRÜNLERİ FUARINA KATILDIK
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
16 Ağustos 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Eskişehir Organize sanayi Bölgesinde 13-16 Ağustos 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 2. Eskişehir Sanayi ve Ticaret Fuarı'na stand açarak katıldık. Standımızda Oda yayınlarımızı, teknik hizmetlerimizi ve Oda faaliyetlerini tanıtıcı broşür sergilenerek, video gösterim filmi sunuldu.