ÜYE ZİYARETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ
Diyarbakır Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
21 Mayıs 2021
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202021-05-21%20at%2011.02.59%20%282%29.jpeg)
ÜYE ZİYARETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ
Üye ziyaretleri kapsamında Şube Sekreterimiz Arin ZÜMRÜT , Şube Yönetim Kurulu Üyemiz İlyas ÇELİK ve Şube Müdürümüz Duygu BAYRAM kamu kurumunda çalışan üyerimizden Gurbet ÖRÇEN , Güler AKCAN, Nermin ÜSTÜNTAŞ , Erol KILIÇKAP , Hakan SUBAŞI, İlyas ÖZYELMAZ ve özel sektörde çalışan üyemiz Nihal KARABULUT ‘u iş yerlerinde ziyaret ederek, yaşamış oldukları mesleki sorunları, oda örgütlülüğü ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundular.