ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZ İLE BİRARAYA GELDİ
Diyarbakır Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
09 Aralık 2021
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202021-12-09%20at%2011.43.42%20%281%29.jpeg)
ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZ İLE BİRARAYA GELDİ
Şube Yönetim Kurulu Eş Başkanımız Mehmet Emin TÜMÜR ve Şube Saymanımız Cengiz ATAMAN Malatya İl Temsilciliği üyelerimiz ile biraraya gelerek toplantı gerçekleştirdiler. Yapılan toplantıda üyelerimize oda çalışmaları hakkında bilgilendirmeler yapıldı.