ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZ TUNCELİ`YE DOĞA GEZİSİ DÜZENLEDİ
Diyarbakır Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
25 Mayıs 2010
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1_892.jpg)
14 MAYIS 2010 tarihinde Şubemize kayıtlı öğrenci üyelerimiz Tunceli başta olmaz üzere Pertek ve Ovacık ilçelerine doğa gezisinde bulundular. 2 gün bir gece konaklama şeklinde geçen gezi Tunceli merkezin gezilmesi, Ovacık ilçesindeki Munzur Gözelerine yapılan tur ve Pertek ilçesine yapılan gezi ile sonlandırıldı.