ODAMIZA YENİ KAYIT YAPAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ÜYELERİMİZ İLE BULUŞTUK.
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202021-03-26%20at%2010.56.11%20%281%29.jpeg)
EİM / MEDAK MESLEK DALI KOMİSYONUMUZUN ÖNERİSİ İLE ODAMIZA YENİ KAYIT YAPAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ÜYELERİMİZ İLE BULUŞTUK.
EİM Meslek Dalı komisyonumuzun önerisi doğrultusunda odamıza yeni kayıt yapan Endüstri Mühendisleri Üyelerimiz ile 26.03.2021 tarihinde Şube Eşbaşkanı Mehmet Emin TÜMÜR, Şube Sekreteri Arin ZÜMRÜT ve Şube Yönetim Kurulu Üyesi M.Baran YAVUZ’un katılımı ile bir araya gelinerek tanışma etkinliği düzenlendi.
Şube Müdürümüz Duygu BAYRAM ‘ın yapmış olduğu sunumda meslek örgütümüz hakkında bilgilendirme yaparak, oda çalışmaları anlatıldı. Daha sonra Endüstri Mühendisi Şube Yönetim Kurulu Üyemiz M.Baran YAVUZ EİM / Meslek Dalı Komisyonun etkinlikleri hakkında bilgilendirmelerde bulunarak fikir alışverişi yapıldı.
Yapılan bilgilendirme sonrası şubemiz tarafından yapılan Stratejik Planlama Mühendis Yetkilendirme Eğitimine katılarak belge almaya hak kazanan Endüstri Mühendisi Üyelerimize belgeleri takdim edilerek tanışma etkinliğimiz son buldu.