'Yeniköy, Kermerköy ve Yatağan Termik Santrallerinin Türkiye'nin Elektrik Arzındaki Yeri' konulu çevrimiçi panel
Denizli Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
03 Ağustos 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/mmo-emo-yeni_0.jpeg)
Elektrik Mühendisleri Odası ile ortaklaşa düzenlediğimiz 'Yeniköy, Kermerköy ve Yatağan Termik Santrallerinin Türkiye'nin Elektrik Arzındaki Yeri' konulu çevrimiçi panel; 4 Ağustos 2022 Perşembe günü, saat 20:30'da EMO Denizli Şubesi YouTube kanalından yayınlanacaktır. Takip etmenizi dileriz.
EMO Denizli YouTube Kanalı https://www.youtube.com/c/EMODENİZLİŞUBESİ