XII. Dönem - II. Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı.
Denizli Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
22 Ekim 2018
Şubemizin XII. Dönemi'nin II. Danışma Kurulu Toplantısı 21.10.2018 Pazar günü Şubemiz İ. Yener ACAR Konferans Salonu'nda yapıldı.
Toplantıya Oda Başkanı Yunus YENER, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyeleri, Şube ve Temsilcilik Personelleri ile Şubemizin Danışma Kurulu üyeleri katılım sağladılar.
Ülke gündemi, oda ve üye sorunları hakkında görüşler bildirilen toplantıda ŞYK Sekreter Üyesi Mehmet SARICA, 9 aylık faaliyet raporunun sunumunu gerçekleştirdi.
Saat 13:00'da başlayan toplantı, dilek ve önerilerin ardından saat 17:00'da tamamlandı.
Danışma Kurulu toplantısından önce şube ve temsilcilik personeli ile ŞYK Başkanı ve Sekreteri'nin yanı sıra Oda Başkanı'nın da katılım sağladığı bir toplantı yapıldı.