Pamukkale Üniversitesi'ni Ziyaret Ettik.
Denizli Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
11 Mart 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202022-03-01%20at%2016.55.13.jpeg)
Yönetim Kurulumuz, 01.03.2022 tarihinde Pamukkale Üniversitesi'ni ziyaret etti.
Ziyaretimiz sırasında Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kadir Kavaklıoğlu ve Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Nuri Ağdağ ile görüştük, Üniversite-Oda ilişkisi, öğrenci üye çalışmaları ve kurum ilişkileri üzerine görüş alış verişinde bulunduk.