Denizli Ticaret Odası'nı Ziyaret Ettik.
Denizli Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
16 Ağustos 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202022-08-15%20at%2017.49.24.jpeg)
Şubemiz Yönetim Kurulu 15.08.2022 tarihinde Denizli Ticaret Odası'nı ziyaret ederek; Oda Başkanı Uğur ERDOĞAN ile görüştük.
Kurumlar arası ilişkiler kapsamında Denizli Ticaret Odası'nı ziyaret ederek, Oda Başkanı Uğur ERDOĞAN ile görüştük. Görüşmemizde 20-22 Ekim 2022 tarihlerinde yapılacak olan X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi kapsamında görüş alış verişinde bulunduk.