Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Denizli İl Müdürlüğü’nü ziyaret ettik.
Denizli Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
28 Şubat 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/10_2.jpeg)
28.02.2022 tarihinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Denizli İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, il müdürü Sn. M. Fatih Namık ÖZTÜRK ile görüştük. Ziyaretimizde enerji kimlik belgesi ve uygulamaları, yapı denetim sektöründe faaliyet gösteren üyelerimiz ve sorunları ile Merkez Laboratuarımızın verdiği hizmetler hakkında bilgilendirmeler yaptık.