TERÖRÜ LANETLİYORUZ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

Hakkari Yüksekova'da yapılan bombalı terör salıdırısına ilişkin Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener bir basın açıklaması yaptı.

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Dün Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yapılan bombalı terör saldırısı sonucu bir anne ile 11 aylık bebeği hayatlarını kaybetmişlerdir.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası olarak son zamanlarda tekrar artan, annelere ve bebeklere dek uzanan terörü kınıyor, lanetliyoruz.

Bu acı olayda hayatını kaybeden yurttaşlarımızın aileleri ve yakınlarına başsağlığı diliyor, acılarını paylaşıyoruz

İnsan yaşamını hiçe sayan şiddet ve terör, yol açtığı derin acılarla birlikte ülkemizin geleceği ile barış umutlarını da zedelemektedir.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası her türlü terörü kınamaya; kardeşlikten, barıştan ve insan yaşamından yana olmaya devam edecektir.

Yunus Yener

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Başkanı