ZİYARET...
Trabzon Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
29 Ocak 2024 - 22 Şubat 2024
Şube Başkanımız Sn. Sinan KOÇ ve Şube Müdürümüz Sn. İlknur MENGÜÇ, 27-28 Ocak Tarihlerinde gerçekleştirilen Jeoloji Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi genel kurulu sonrasında Şube Başkanı olarak seçilen Sn. Semi HAMZAÇEBİ’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
14. Dönem Olağan Seçimleri sonuçlarının Jeoloji Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi’ne hayırlı olmasını diler, başarılı bir çalışma dönemi geçirmelerini temenni ederiz.