A TİPİ MUAYENE KURULUŞU OLAN ODAMIZ ASANSÖR KONTROL MERKEZİ İLE VAKFIKEBİR BELEDİYESİ ARASINDA ASANSÖR PERİYODİK KONTROLLERİNE İLİŞKİN PROTOKOL İMZALANDI.
Trabzon Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
02 Mart 2015
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/40470_14_11_30.jpg)
İnsan ve yük asansörlerinin yıllık periyodik kontrolleri, Vakfıkebir Belediyesi ile yapılan protokol kapsamında 2015 yılı sonuna kadar Odamız Asansör Kontrol Merkezi (AKM) tarafından yapılacak. Bu doğrultuda 4 Şubat 2015 tarihinde Ortahisar Belediyesi ile protokol imzalandı. İmzalanan protokoller kapsamında belediye sınırları içerisinde yer alan asansörlerin periyodik kontrolleri bir yıl boyunca Asansör Kontrol Merkezi bünyesindeki teknik personel tarafından gerçekleştirilecek.