A TİPİ MUAYENE KURULUŞU OLAN ODAMIZ ASANSÖR KONTROL MERKEZİ İLE ORTAHİSAR BELEDİYESİ ARASINDA ASANSÖR PERİYODİK KONTROLLERİNE İLİŞKİN PROTOKOL İMZALANDI.
Trabzon Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Ağustos 2014 - 18 Ağustos 2017
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/36738_14_09_21_0.jpg)
İnsan ve yük asansörlerinin yıllık periyodik kontrolleri, Ortahisar Belediyesi ile yapılan protokol kapsamında 2015 yılı sonuna kadar Odamız Asansör Kontrol Merkezi (AKM) tarafından yapılacak. Bu doğrultuda 10 Temmuz 2014 tarihinde Ortahisar Belediyesi ile protokol imzalandı. İmzalanan protokoller kapsamında belediye sınırları içerisinde yer alan asansörlerin periyodik kontrolleri iki yıl boyunca Asansör Kontrol Merkezi bünyesindeki teknik personel tarafından gerçekleştirilecek.