ÖLÜMÜNÜN 7. YILDÖNÜMÜNDE ŞUBEMİZ ESKİ MÜDÜRÜ MERHUM MUSTAFA MACİT`İ ANDIK.
Trabzon Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
15 Temmuz 2015
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/42878_17_45_37.jpg)
15 Temmuz 2008 tarihinde aramızdan ayrılan Şubemiz`in emektarı,canımız, abimiz, müdürümüz Mustafa MACİT`i aramızdan ayrılışının yedinci yıldönümünde andık.Merkez Yeşilova`da bulunan mezarı başında yapılan anmaya,Şube Yönetim Kurulu,Şube çalışanları,Şube üyeleri ve dostları katıldı.