15 TEMMUZ MESAJI...

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Trabzon Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

15 Temmuz 2021 - 08 Kasım 2021

Şube Başkanımız Fulya Üçyıldız Bankoğlu’ndan 15 Temmuz mesajı…

15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminin 5'inci yıldönümünü ile Türk milleti, 15 Temmuz gecesi gücünü sandıktan, yetkisini milletten almayan hiçbir iradeyi meşru kabul etmeyeceğini, demokrasi ve milli irade dışında bir seçeneğe asla boyun eğmeyeceğini tüm dünyaya göstermiştir. Yüce milletimiz, her yaştan, her meslekten ferdiyle ülkemizi karanlığa götürmek isteyenlere karşı tarihi bir mücadele vermiştir. Her zaman demokrasinin, milletin ve devletin yanındayız. 'Hâkimiyet kayıtsız şartsız milletindir' ilkesini benimseyerek her şartta demokrasiyi, milli iradeyi savunmaya devam edeceğiz.

Fetö terör örgütü mensuplarına karşı vatan

savunmasında gözünü kırpmadan canlarını feda eden kahraman şehitlerimize rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.