YENİ HİZMET BİNAMIZI TÖRENLE HİZMETE AÇTIK
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/6707_14_34_42_0.jpg)
Birlikte planlayıp, birlikte karar alıp birlikte uygulamaya geçme yaklaşımımız doğrultusunda 14 Kasım 2006 tarihinde arsasını satın aldığımız, 17 Ekim 2008 tarihinde Kılıçdede Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'nde inşası yapılacak olan 6 katlı yeni hizmet binamızın temel atma törenini gerçekleştirdiğimiz Yeni Şube Hizmet Binamızı 26 Aralık 2009 tarihinde düzenlenen bir törenle hizmete açtık.
Toplam 1.200 metrekare kullanım alanına sahip olan 6 katlı Yeni Şube Hizmet Binamızın açılış kurdelasını Vali Vekili Mesut Taner GENÇ, MMO Genel Sekreteri Ali Ekber ÇAKAR , MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN ,Samsunspor Kulubü Başkanı Av.Hakkı TOMAÇ, Mak.Müh. Erdoğan ZENGİN ve Mak.Müh. Mevlüt Bican OKAY kesti.
Konuklar ve üyeler ile beraber yeni şube hizmet binamızın gezilmesinden sonra Şube Hizmet Binamızın yapımında emeği geçen "Yer Alım Komisyonu", "Hizmet Binamızın Mimari Eskiz Çalışmalarını fahri olarak Yapan ve daha sonra mimari projeleri hazırlayan Mimarlarımız", "Hizmet Binamızın Teknik Uygulama Sorumluları", "Proje Keşif Komisyonu" , "İhale Komisyonu" , "Müşavir ve Yapımcı Firma"lara plaketleri takdim edilmiştir.
Törene Vali Vekili Mesut Taner GENÇ, OMÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Ferşat KOLBAKIR, İlkadım İlçe Kaymakamı Zafer ORHAN, Atakum Belediye Başkanı Metin BURMA, İl Özel İdare Genel Sekreteri Aslan KARANFİL, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Derneği Başkanı Fevzi APAYDIN, Çarşamba TSO Başkanı Yusuf KEFELİ, Samsunspor Kulübü Başkanı Hakkı TOMAÇ, Tarım İl Müdürü Kadir İSPİRLİ,Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Ahmet ARSLAN , çok sayıda konuk ve üyemiz katılmıştır.
Plaket Töreninin ardından katılımcılara kafeteryamızda kokteyl düzenlenmiştir.
Yeni Şube Hizmet Binamız;
Bodrum kat: Jenaratör, su deposu, hidrofor ünitesi ve yangın pompa ünitesinden,
Zemin Kat; Şube Müdürü, Teknik Büro, Muhasebe Birimi ve Danışma biriminden,
1.Kat; Teknik Bürolar, OBYS ve Basın Yayın Birimi ve Üye Dinlenme Salonundan,
2.Kat; Şube Yönetim Kurulu Toplantı Salonu, Komisyon Toplantı Salonu, Şube Yönetim Kurulu ve Şube Başkanı Odasından,
3.Kat; MİEM Kurs Salonu, CAD/CAM Bilgisayar Salonu ve Kursiyer Dinlenme Salonundan,
4.Kat; MİEM Kurs Salonu, Teknik Kütüphane, Üye İnternet Erişim Biriminden,
5.Kat; Konferans Salonu, Ses, Işık Kontrol Odası ve Simültane Odasından,
6.Kat; Kafeterya, Kazan Dairesi ve Mutfak birimlerinden oluşmaktadır.