Tıbbi Cihaz Üreticileri İle Buluştuk.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Ekim 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/7919_15_24_01_0.jpg)
02 Ekim 2009 tarihinde şubemizde Samsun'da üretim yapan tıbbi cihaz üreticileri ile buluştuk. Toplantıda firmaların kendi içersindeki fikir ayrıcalıkları, bir araya gelip birlikte karar alamama sıkıntıları dile getirilmiş, kongrenin yapılmasından yana olduklarını bildirirken toplantıya şubemiz adına MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN, MMO Samsun Şube Başkan Yardımcısı Bayram KARASU, MMO Samsun Şube Sekreter Üyesi Mehmet MUTLU, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet DURSUNOĞLU, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Özkan ER ve MMO Samsun Şube Müdürü Ercan YÜZBAŞI katılmıştır.