Şubemizde Mekanik Tesisat Kursu Başladı.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
01 Şubat 2010
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/7127_16_04_49_0.jpg)
Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, konforlu, güvenli ve ekonomik yapıların gerçekleştirilmesi amacıyla, mekanik tesisat hizmetlerinin üretilmesinde ve denetlenmesinde görev alacak üyelerimizin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirilmelerini sağlanması amacı ile 01 - 07 Şubat 2010 tarihleri arasında şubemiz MİEM Kurs salonunda Mekanik Tesisat Uzman Mühendis Yetkilendirme Kursu başlamıştır. Kursun Sunumu MMO Samsun Şube MİEM Eğitmeni Mak. Müh. Kerim SEZER yaparken kursa 24 Makina Mühendisi katılmaktadır.