Samsun Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Ettik.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Ekim 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/7921_15_26_04_0.jpg)
06 Ekim 2009 tarihinde Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ziyaret edildi. Ziyarette Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeki MURZİOĞLU ve Meclis Başkanı Sedat DEMİRCİ hazır bulunmuştur. Ziyarete MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN, KOSGEB Samsun İş Geliştirme Müdürü Hami DANIŞ, Mak. Müh. Sabri SAMANGÜL, MMO Samsun Şube Müdürü Ercan YÜZBAŞI ve MMO Samsun Şube Basın - Yayın Sorumlusu Onur DÜZOVALI katılırken; TİSKON 2009 (III. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalatı Sanayi Kongre ve Sergisi) kongresi çalışmaları hakkında geniş bilgi verilmiştir.