Öğrenci Üyelerimize Yönelik Teknik Gezi Düzenledik.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
24 Kasım 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/6156_14_05_19_0.jpg)
20 Kasım 2009 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi Ondokuzmayıs Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde okuyan Öğrenci Üyelerine yönelik Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesinde Kurulu bulunan "Elektrosan Bakır Sanayi A.Ş." firmasına ait fabrikaya teknik gezi düzenledi.
Geziye MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yrd.Doç.Dr.Mustafa ÖZBEY ve MMO Samsun Şube OBYS Sorumlusu Mehmet ŞEN ve 50 öğrenci üye katılırken; Teknik Gezide Elektrosan Bakır Sanayi A.Ş. Fabrika Müdürü Mak.Müh. Arif BAŞARAN ve Mak.Müh.Kadir ERDOĞAN ziyaretçilere üretim tesisleri ve ürünler hakkında detaylı bilgi vermiştir.