MMO Samsun Şube Sektör Toplantılarına Devam Ediyor.
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/2118_11_07_24_0.jpg)
04 Mart 2009 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi Doğal Gaz Sektör Toplantısı düzenledi.
YAFEYA Otel Toplantı Salonunda yapılan Sektör Toplantısına Samgaz A.Ş. Genel Müdürü Murat ALBAYRAK, SAMGAZ A.Ş. Yapım İşletme Müdürü Sedat AKKOYUN, SAMGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürü Adem ÇELİK, SAMGAZ A.Ş. Muhasebe Müdürü Mustafa SEVİNÇ, SAMGAZ A.Ş. Kalite Güvence Sorumlusu Esra GÖKTEPE, SAMGAZ A.Ş. İç Tesisat Müdürü Murat ARAS, MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN, MMO Samsun Şube ŞYK Üyesi Mustafa ÖZBEY, MMO Samsun Şube ŞYK Üyesi Özkan ER, MMO Samsun Şube Müdürü Ercan YÜZBAŞI, Yetkili Doğal Gaz İç Tesisat Firmaları ve Yetkili Makine Mühendisleri ile katılımıyla gerçekleştirildi. 60 kişinin katıldığı toplantıda sektörle ilgili sorunlar ve çözüm önerileri görüşülerek fikir alış - verişinde bulunulmuştur.