Meslektaşlarımıza Yönelik Meslek Disiplinimize Giren Konularda Yetkilendirme Kursları ve Seminerler Düzenlemeye Devam Ediyoruz.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
09 Mart 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/2157_10_28_33_0.jpg)
06 Mart 2009 tarihinde şubemiz eğitim salonunda üyelerimize yönelik MMO Samsun Şube ve Alarko Carrier A.Ş. işbirliği ile "Mekanik Tesisat Sistem Çözümleri ve Hijyenik Havalandırma - VRF Sistemleri" konularında şube eğitim salonunda bir günlük eğitim düzenlendi. Düzenlenen eğitimde Mak. Müh. Burç KÜRKÇÜOĞLU "Klima Sistemleri", Mak. Müh. Ömer ÜÇÜNCÜ "Temel Soğutma Bilgisi", Mak. Müh. Samet USLU "Hijyenik Klimalar" ve Mak. Müh. Ayhan ÖZDOĞAN "VRF Sistemleri" hakkında katılımcılara detaylı bilgi vermişlerdir.