Mekanik Tesisat Sektör Toplantısı Gerçekleştirildi.
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/5570_14_04_55_0.jpg)
14 Mayıs 2009 tarihinde Şube Merkezinde yer alan Doğal Gaz ve Mekanik Tesisat Proje/Taahhüt Sektöründe çalışan üyelerimizle bir araya geldik.
Gerçekleştirilen Yerel Yönetimler Seçimi sonrası Şubemiz ve üyelerimiz ile ilgili konularda yapılması gerekenler ve izlenecek yol haritasının görüşüldüğü toplantı sonucu;Kamu Kurum ve Kuruluşları tarafından sektörle ilgili yapılmakta olan proje/taahhüt uygulamaları,projelendirilmesi üyelerimiz tarafından yapılan işlerin imalatlarının üyelerimizce yapılmasının sağlanabilmesi,yerel yönetimlerde sektöre yönelik işlemlerde karşılaşılan zorluklar konusunda Şube Yönetim Kurulu‘na rapor hazırlanabilmesi için Mak.Müh. Ahmet AYDOĞDU, Mak.Müh. Abdurrahman ALTUNBAŞ, Mak.Müh. Barış ÖZDEMİR, Mak.Müh. Cem GÜREL, Mak.Müh. Murat KASAP ve Mak.Müh. Gökhan KOSKOS‘tan oluşan çalışma gurubu oluşturulmasına, çalışmaların sekretaryalığını Şube Teknik Görevlisi Mak.Müh. Kadir Serkan ATILGAN‘ın yürütmesine karar verilerek Şube Yönetim Kurulu Onayına sunulmuştur.