İlkadım Belediye Meclis Üyesi Adayı İsa İNANÇ Şubemizi Ziyaret Etti.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
24 Mart 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/4769_10_52_11_0_0.jpg)
19 Mart 2009 tarihinde İlkadım Belediye Meclis Üyesi Adayı İsa İNANÇ ve çalışma arkadaşları Şube Yönetim Kurulunu ziyaret etti. Ziyarette seçilmesi durumunda yapacakları çalışmalar hakkında bilgi veren Mak. Müh. İsa İNANÇ, belediyelerin meslek örgüleri ile birlikte çalışmalarını öncelikleri olduğunu söyledi.