İl Genel Meclisi Toplantısına Katıldık.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Ekim 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/7922_15_27_49_0.jpg)
07 Ekim 2009 tarihinde İl Genel Meclisi aylık toplantısına katıldık. İl Genel Meclisinin toplantısında TİSKON 2009 (III. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalatı Sanayi Kongre ve Sergisi) kongresi çalışmaları hakkında meclis üyelerine geniş bilgi aktarımı yapılmıştır. Toplantıya MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN, MMO Samsun Şube Sekreter Üyesi Mehmet MUTLU, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Özkan ER ve MMO Samsun Şube Basın - Yayın Sorumlusu Onur DÜZOVALI katılmıştır.