Endüstri ve İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
24 Mart 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/4770_10_53_35_0.jpg)
20 Mart 2009 tarihinde şubemiz toplantı salonunda Endüstri ve İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Ahmet DURSUNOĞLU, Belgin ONUR, Nüzhet ALTUNİÇ, İlkay ÖZSÜLEYMAN ve Deniz BERBEROĞLU GÜMÜŞ'ün katıldığı toplantıda Endüstri İşletme Mühendislerinin tanışma toplantısı ve V. Endüstri Mühendisliği Bahar Konferanslarına katılım hakkında görüşülmüştür.