Emniyet Müdüründen Şubemize Ziyaret.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
18 Aralık 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/8922_10_55_11_0.jpg)
17 Aralık 2009 tarihinde Samsun İl Emniyet Müdürü Muzaffer ERKAN, Emniyet Müdür Yardımcısı Cemil ISI ve Özel Harekat Şube Müdürü Ogün ŞAHİN MMO Samsun Şubeyi ziyaret etti. Ziyarette MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Özkan ER, MMO Samsun Şube Müdürü Ercan YÜZBAŞI ve MMO Samsun Şube Basın - Yayın Sorumlusu Onur DÜZOVALI hazır bulundu. Emniyet Müdürü Muzaffer ERKAN yürüttükleri çalışmalar hakkında şube yönetim kuruluna bilgi verdi. MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN MMO Samsun Şubenin Samsun Emniyet Müdürlüğü ile ulaşım, trafik gibi konularda ortak çalışmalarının olduğunu belirterek yönetim kurulu olarak ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.