Amasya Temsilciliğimizde Düzenlenen Geleneksel Geceye Katıldık.
Yayına Giriş Tarihi
14 Kasım 2009 tarihinde Amasya İl Temsilciliğimiz tarafından düzenlenen Geleneksel Gecede üyelerimiz ile buluştuk.
14 Kasım 2009 tarihinde Amasya İl Temsilciliğimiz tarafından düzenlenen Geleneksel Gecede üyelerimiz ile buluştuk. MMO Amasya İl Temsilciliğimizde 15 yıl ve üzeri süreçte aktif çalışmalarda bulunan üyelerimize plaketleri verildi. Amasya Gözlek Termal Otel‘de düzenlenen geleneksel gecede meslekte 35 yılını dolduran Cemal KILIÇ ile Mustafa BAYKARA‘ya, 30 yılını dolduran Ahmet KOLDAŞ‘a, 25 yılını dolduran Mete YILMAZER, Muzaffer ODABAŞI, Celalettin Rumi BOZKURT‘a, 20 yılını dolduran Mustafa BAYRAK, Mehmet ÜNEK ve Metin YÜKSEL ile 15 yılını dolduran Bülent KARAGÖZ ile Yaşar MADEN‘e plaketlerini Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN, Makina Mühendisleri Odası Tokat İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Vedat YAŞAR ile Makina Mühendisleri Odası Amasya İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet KOLDAŞ tarafından verildi.