55. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ GELENEKSEL GECEMİZDE ÜYELERİMİZLE BULUŞTUK
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/6725_15_03_32_0.jpg)
26 Aralık 2009 tarihinde şubemiz tarafından Neco Gazinosu Sultan 2 Salonunda düzenlenen 55.Yıl Geleneksel Gecemizde üyelerimizle buluştuk.
Açılış konuşmalarını MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN ve MMO Genel Sekreteri Ali Ekber ÇAKAR tarafından yapıldığı gecemizde ülkemizin kalkınması için emek veren şantiyelerde, fabrikalarda, kamu ve özel sektörde yıllarca büyük bir özveri ile çalışan, üreten üyelerimize Makine Mühendisleri Odası Samsun Şubesi olarak; meslek yaşamlarında geçirdikleri yılların anısına (15, 20, 25, 30, 35, 40 ve 45) plaket takdim edilmiştir.
Neco Gazinosu Sultan 2 Salonu‘nda gerçekleştirilen geleneksel gecemize; Vali Yardımcısı Ramazan AKSOY, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa KARAKURT, İl Özel İdare Genel Sekreteri Aslan KARANFİL, Atakum Belediye Başkanı Metin BURMA, OMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ferşat KOLBAKIR, SASKİ Genel Müdürü Coşkun ÖNCEL, İl Sanayi ve Ticaret Müdürü Ahmet ARSLAN, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile çok sayıda üyemiz katılmıştır.
Yaklaşık 650 üyemiz ,eşleri ve konukların katıldığı 55.Yıl Geleneksel Gecemizde sahneye çıkan Grup Günbatımı ve Lara‘nın yanı sıra Anadolu Folklor Vakfı‘nın "Samsun Yöresi Oyunları" ve "Tulum Dinletisi" beğeniyle izlenmiştir.