19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Çelenk Sunum Törenine Katılım Sağlandı.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
20 Mayıs 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/5642_16_12_43_0.jpg)
19 Mayıs 2009 tarihinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Atatürk Heykeli önünde çelenk sunum töreni düzenlendi. Düzenlenen törene şubemiz adına MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Özkan ER ve MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Aycan TÜRKEL katılmıştır.