GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN ŞUBE BAŞKANI ALİ PERİ'YE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ
Gaziantep Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
14 Mayıs 2010
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/8825_17_35_38_0.jpg)
14 Mayıs 2010 tarihinde Gaziantep Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminerde; Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.Türkay DERELİ tarafından,Şube Başkanı Ali PERİ'ye " Endüstri Mühendisliği disiplinin gelişmesi için yaptığı çalışmalardan, maddi ve manevi katkılardan ,sağlanan düzeyli işbirliği ve çalışmalardan dolayı" terşekkür plaket takdim edildi.