1 MAYIS ÇOŞKUYLA KUTLANDI
Gaziantep Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
03 Mayıs 2010
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/8567_11_54_10_0.jpg)
Emek ve Dayanışma Günü olan 1 Mayıs tüm ülkede olduğu gibi Gaziantep'te de çoşkuyla kutlandı.
1 Mayıs kutlaması Gaziantep İstasyon Meydanında büyük coşku ile gerçekleşti. Saat 11:30‘da Gaziantep Müzesinin önünde toplanan üyelerimiz, TMMOB‘ye bağlı diğer odalar ile birlikte TMMOB pankartı altında; memur ve işçi sendikaları, meslek örgütleri, öğrenci grupları ile birlikte 1 Mayıs‘ı kutladı.