Oda Danışma Kurulu Toplantısına Katılım Sağlandı.
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/7759_14_50_12_0.jpg)
13 Mart 2010 tarihinde Makina Mühendisleri Odası 42. Dönem dördüncü Danışma Kurulu toplantısı, 13 Mart 2010 tarihinde Ankara'da yapıldı.
Makina Mühendisleri Odası (MMO) Yönetim Kurulu Başkanı Emin KORAMAZ‘ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, MMO Yönetim Kurulu Sekreteri Ali Ekber ÇAKAR Oda‘nın 42. Dönem çalışmalarını anlatan bir sunum yaptı. Şubelerin Genel Kurul ve seçimlerinin ardından yapılan ilk Danışma Kurulu toplantısı olması nedeniyle kısa süreli bir tanışma gerçekleştirildi. Toplantıya MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN, MMO Samsun Şube Başkan Yardımcısı Özkan ER, MMO Samsun Şube Sekreter Üyesi Mehmet MUTLU, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet DURSUNOĞLU, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Cem GÜREL ve MMO Samsun Şube Müdürü Ercan YÜZBAŞI katılmıştır. Şubemiz adına konuşma yapan MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN " Krizin üyelerimiz üzerindeki olumsuz etkileri, Üyelerimize kariyer desteği verilmesi, Enerji verimliliği ve Binalarda enerji performansı yönetmeliğine yönelik eğitim ve seminerlerin arttırılmasına yönelik çalışmaların yapılması" konularına değinmiştir.