Periyodik Kontrollerimiz Devam Ediyor.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
16 Mart 2010
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/10035_14_47_16_0.jpg)
12 Mart 2010 tarihinde Samsun Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğünün Vinç Donanımlı Kre Etalonlu Kamyonu ile Karadeniz Metroloji ve Kalibrasyon Laboratuarının köprülü vincinin periyodik kontrolleri Şube Teknik Görevlimiz Mak. Müh. Hayati ÇAKIR tarafından yapılmıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği Tüzüğü'nün 378. Maddesine göre yapılan periyodik kontroller sonucu tespit edilen eksiklikler ilgili kuruma bildirilerek tamamlanması istenmiştir.