Şubemizde "Pex Malzemeler ve Yerden Isıtma Sistemleri" Semineri Gerçekleştirildi.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
04 Aralık 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/6257_10_04_55_0.jpg)
03 Aralık 2009 tarihinde şubemiz seminer salonunda Rehau Polimeri Kimya Sanayi A.Ş. işbirliği ile "Pex Malzemeler ve Yerden Isıtma Sistemleri" konulu seminer düzenlendi.
Rehau Polimeri Kimya Sanayi A.Ş. Satış Müdürü Hasan YANYALI katılımcılara REHAU firması ve ürünleri hakkında bilgi vermiştir. Akabinde Rehau Polimeri Kimya Sanayi A.Ş. mühendislerinden Mak. Müh. Murat DOĞAN, Mak. Müh. Yoni ALTARAS katılımcılara Pex Malzemeler ve Yerden Isıtma Sistemleri" konularında açıklamada bulunarak Samsun çevre yolunda inşaatı devam etmekte olan bir yapı market firmasının şantiyesinde uygulamalardan örnekler sunmuşlardır. MMO Samsun Şube Seminer salonunda düzenlenen seminere 57 Makina Mühendisi katılmıştır.