"GAZ TÜRBİNLERİ YANMA ODASI VE İÇTEN YANMALI MOTORLARIN TASARIMINDA ÜÇ BOYUTLU AKIŞ VE YANMA ANALİZİ" KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Ankara Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
03 Aralık 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/6242_12_33_33_0.jpg)
2 Aralık 2009 Tarihinde, sunumunu Yrd.Doç.Dr. Sıtkı USLU'nun yaptığı ?Gaz Türbinleri Yanma Odası ve İçten Yanmalı Motorların Tasarımında Üç Boyutlu Akış ve Yanma Analizi" konulu seminer, Şube Toplantı Salonu'na gerçekleştirildi.
Açılış konuşmasını, MMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sadettin ÖZKALENDER?in yaptığı seminer 50 kişinin katılımı ile gerçekleştirildi. Seminer sonunda, sunumu gerçekleştiren Yrd.Doç.Dr. Sıtkı USLU?ya, katkılarından dolayı MMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Müfit GÜLGEÇ tarafından teşekkür plaketi verildi.