Samsun Emniyet Müdürüne Şubemizden Ziyaret.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Ekim 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/7924_15_29_54_0.jpg)
14 Ekim 2009 tarihinde İlimize 02 Temmuz 2009 tarihinde Atanan İl Emniyet Müdürü Muzaffer ERKAN'ı makamında ziyaret ettik. Ziyarete MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Özkan ER, MMO Samsun Şube Müdürü Ercan YÜZBAŞI ve MMO Samsun Şube Basın - Yayın Sorumlusu Onur DÜZOVALI katılırken; şube çalışmalarımız ve 6 - 7 Kasım 2009 tarihlerinde düzenleyecek olduğumuz TİSKON 2009 (III. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalatı Sanayi Kongre ve Sergisi) kongresi hakkında geniş bilgi verilmiştir.