Akdeniz Belediyesi İle Asansör Protokol Sözleşmesi yenilendi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
06 Temmuz 2009
18 Kasım 2008 Tarihli ve 27058 sayılı çıkan Asansör Yönetmeliğine göre güncellenen Asansör Protokol Sözleşmesi 03 Temmuz 2009 Cuma günü Akdeniz Belediye Başkanı M. Fazıl TÜRK, Makina Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanı Naci ERÇOLAK ve Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanı Kamer GÜLBEYAZ'ın bir araya geldiği toplantıda imzalandı.
Akdeniz Belediye Başkanı M. Fazıl TÜRK protokol imzalanması sırasında; Asansör Denetimlerinin halkımızın can ve mal güvenliği açısından ihmal edilmemesi gereken son derece önemli bir konu olduğunu ifade etti. Oda Başkanlarımız da Meslek Odaları olarak, kamu yararına olacak her işte Yerel Yönetimlerle daha önceki dönemlerde olduğu gibi yine bir arada çalışmaya devam edeceklerini ifade ettiler.