İtfaiye Daire Başkanlığı Teknik Müdürü Mak. Müh. Atıf TOMRUKÇU Yönetim Kurulumuzu Ziyaret Etti.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
08 Haziran 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/5958_13_28_24_0.jpg)
02 Haziran 2009 tarihinde İtfaiye Daire Başkanlığı Teknik Müdürü Mak. Müh. Atıf TOMRUKÇU Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti. Ziyarette İlimizde uygulanmakta olan yangın mevzuatı, projelendirmesi ve uygulamaları konusunda karşılıklı görüş alış - verişinde bulunulmuştur. Ziyaret sonrasında İlimizde "Yangın Mevzuatı ve Uygulamaları" konusunda etkinlik için çalışma yapılmasına karar verilmiştir.