MMO'DA SEMİNERLER DEVAM EDİYOR
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/3669_13_45_46_0.jpg)
01 Haziran 2009 TarihindeKONUTLARDA POMPA ve HİDROFOR SEÇİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ.
01 Haziran 2009 tarihinde, saat 19.00 - 21.00 saatleri arasında Şubemiz Eğitim Salonunda Makina Mühendisi Gürcan ÜLGEY tarafından sunulan " Konutlarda Hidrofor ve Pompa Seçimi Semineri " düzenlendi.
Seminerin açılış konuşmasını yapan MMO Gaziantep Şube Başkanı Ali PERİ tarafından,
Özelikle son yıllarda, bilim, teknoloji ve mühendislik uygulama alanlarında hızlı bir değişim süreci yaşandığını ve bu nedenle mevcut bilginin yenilenmesi ihtiyacı doğduğu belirtildi. Bireyin hem kendi gelişimini sağlaması hem de üretim sürecinde aktif bir rol alarak toplumsal gelişime yardımcı olabilmesi, yapılan işin güvenli ve sağlıklı olabilmesi için sürekli eğitimin bir zorunluluk haline geldiği ifade edildi.
PERİ tarafından, bu kapsamda, Odamız tarafından üyelerimize yönelik bir dizi eğitim ve seminer programı başlatıldığını ve bu çerçevede,
26 Haziran 2009'da Şubemizde, Kazan Daireleri ve Uygulamaları Seminerini,
01 Haziran 2009'da Anatolian Otelde, Isıtma Sistemlerinde Enerji Verimliliği Seminerini ve
01 Haziran 2009'da Şubemizde, Konutlarda Pompa ve Hidrofor Seçimi Seminerini düzenlediklerini ve bu eğitim seminerlerinin yılsonuna kadar devam edeceği belirtildi.
64 üyemizin katıldığı seminerde, Makine Mühendisi Gürcan ÜLGEY tarafından Pompa ve Hidroforlar hakkında genel bilgiler, Pompa ve Hidrofor Seçim Kriterleri hakkında teknik bilgiler sunularak seminer sonuçlandırıldı.