Tokat'ta İş Sağlığı ve Güvenliği Paneli Düzenlendi.
Yayına Giriş Tarihi
08 Mayıs 2009 tarihinde Tokat İl Temsilciliğimizde "İş Sağlığı ve Güvenliği Paneli" 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayında Tokat Valiliği ve Tokat İl Temsilciliğimiz işbirliği ile gerçekleştirildi.
Tokat Belediyesi, Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Tokat Organize Sanayi Müdürlüğü, Tokat Sanayi ve Ticaret Odası ve Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından desteklenen panel büyük ilgi görmüştür. Panel Yöneticiliğini MMO Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN‘ın yaptığı panelde, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Genel Sekreteri Ali Ekber ÇAKAR "İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yasal Mevzuatı", TMMOB Makina Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Bedri TEKİN "İşçi Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı Gereği Risk Değerlendirmesi", TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hukuk Danışmanı Av. Cem ŞENOCAK "İşçi Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Hukuksal Bakış" ve TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube MİEM Eğitmeni İbrahim ZARALIOĞLU "İşçi Sağlığı ve Güvenliği Konusunda Eğitimin Önemi" konularında katılımcılara geniş bilgi vermişlerdir.