MMO Samsun Şube Ankara'da Yaşayan Samsunlu Mühendis ve Bürokratlar İle Bir Araya Geldi
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
27 Şubat 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/4371_17_10_42_0.jpg)
MMO Samsun Şube, Ankara'da yaşayan Samsun'lu Mühendis, Bürokrat ve İşadamları ile bir araya geldi. MMO Samsun Şube ve Wenta Makine Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. işbirliği ile düzenlenen yemekli toplantı Çankaya Yıldız Balıkhan Restoran'ta gerçekleştirildi.
MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN , Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Aycan TÜRKEL ve Wenta Makine Yönetim kurulu Başkanı Fatih AYDIN'ın hazır bulunduğu toplantıda açılış konuşması yapan MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN "MMO Samsun Şube çalışmaları nedeni ile Ankara'da yaşayan Samsun'lu Mühendis, Bürokrat ve İşadamları ile çalıştıklarını,düzenlenen toplantı ile bir araya gelerek birlikteliklerini pekiştirmeyi hedeflediklerini açıkladı.