Ziyaretler
Konya Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
25 Temmuz 2024
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WEB2_2.jpg)
- Yönetim Kurulumuz Emlak Konut Asansör Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Kurtuluş Erdem BAYRAKTAR, Fabrika Müdürü Ömer YILDIZ, Üretim Müdürü Metin İlhan BAŞPINAR ve SEÇ Uzmanı M. Onur DEMİRCİ'yi ziyaret etti.
- Yönetim Kurulumuz Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Konya İl Müdürlüğü'nden üyelerimiz Erdal Baştan, Özgür Somuncu, M. Nedim Ünal, Abdullah Önen ve Sedat Yıldız'ı ziyaret etti.
- Yönetim Kurulumuz Üyelerimiz Muhammet Ali İhsan ÇELİK ve Serhat ŞANLITÜRK'ü ziyaret etti.
- Yönetim Kurulumuz Üyemiz Güven GÜRLER'i ziyaret etti.
- Yönetim Kurulumuz Üyemiz Barış AKER'i ziyaret etti.
- Yönetim Kurulumuz Üyemiz Hacı Abdurrahman ÖNAL'ı ziyaret etti.