Mersin Deniz Ticaret Odası ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
29 Eylül 2023
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/deniz%20ticaret%20odas%C4%B1-29.09.23.jpeg)
29 Eylül 2023 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim YÜCESOY, Şube Yönetim Kurulu Sekreteri Mehmet ÇAKMAK, Şube Yönetim Kurulu Saymanı İsmail OĞUZ, Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Cihat LOKMANOĞLU'NU ve Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Saymanı Üyemiz Atahan ÇUKUROVA' yı ziyaret etti. Gerçekleştireceğimiz Güneş Enerjisi Sistemleri Sempozyumu ve Sergisi hakkında bilgi verildi.