Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesine Ziyaret Düzenlendi
Kayseri Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
30 Mayıs 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/282051098_1076608386593466_7768039265033650364_n.jpg)
Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Berrin EYİDEMİR ve Sn. Ayşe YAKUT, Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde bulunan Sn. Prof. Dr. Hasan YILDIZ’ ı ve Sn. Prof. Dr. Yeliz PEKBEY’ i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette şubemiz tarafından düzenlenecek olan ‘’ Savunma Sanayi Sempozyumu ve Sergisi’’ ile ilgili görüş alışverişi yapıldı. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.