24 ARALIK 2023 TARİHİNDE MMO HATAY İL TEMSİLCİLİĞİ GENEL ÜYE TOPLANTISI YAPILDI
Adana Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
26 Aralık 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202023-01-09%20at%2014.16.10.jpeg)
23 Aralık 2022 tarihinde MMO Hatay İl Temsilciliği'nde , MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Sekreteri Özgür Çelebi, MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Üyesi Burcu KIRKIN, Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Mert Can, Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Ersin Doğan, Şube Müdürü Hikmet Pekdur, MMO Hatay İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Üyeleri ve 63 üyemizin katılımı ile MMO Hatay İl Temsilciliği Genel Üye toplantısı gerçekleştirildi. Meslekte 25. 40. ve 50. yılını dolduran üyelerimize plaketleri takdim edildi.