09 KASIM 2022 TARİHİNDE İSKENDERUN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ YÜRÜTME KURULU İSTE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
Adana Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
10 Kasım 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202022-11-29%20at%2014.18.07.jpeg)
Makina Mühendisler Odası İskenderun Temsilcilik Başkanı Murat Durukan, Yürütme kurulu Sekreteri Aylin Genç, Yürütme Kurulu üyesi Cem Tirek ve Teknik görevli Mahmut Özer; İSTE Üniversitesi Rektör Danışmanı Sıtkı Alper Özdemir ve Dr.Ögr. Üyesi Raif Kenanoğlu’nu ziyaret ederek Üniversite ile Oda arasında ortaklaşa yapılabilecek teknik etkinlikler hakkında görüş alışverişinde bulundu.